architecten@nova-zembla

Team

Het team van Nova-Zembla wordt gevormd door 11 enthousiaste medewerkers, onder leiding van de partners Willem Van Hoof en Paul Martens.

De flexibiliteit en slagkracht put zij uit de dynamiek van haar medewerkers, bestaande uit een kern van relatief jonge architecten die hun bruisende ideƫen in vormen gieten, gesteund op de ervaring van de senior-architecten.

Dit dynamische karakter wordt bovendien degelijk onderbouwd met de doorgedreven diversifiƫring van het architectenteam en automatisering van haar bureausystemen.

Peter Van Heel
peter@nova-zembla.be
Marnix Kasper
marnix@nova-zembla.be
Robin de Pagter
robin@nova-zembla.be
Jeroen Palmaers
jeroen@nova-zembla.be
Bart Remans
Giel Theuwis
giel@nova-zembla.be
Carmen Vanhelmont
carmen@nova-zembla.be
Jan Vanhoudt
jan@nova-zembla.be
Paul Martens
paul@nova-zembla.be
Willem Van Hoof
willem@nova-zembla.be
Rik Willekens
rik@nova-zembla.be
ARCHITECTEN
NOVA-ZEMBLA
PAUL MARTENS & WILLEM VAN HOOF - KERKSTRAAT 13 - 3941 EKSEL